Опитайте приставката на Ludsport.net за Google Chrome. С нея получавате в реално време най-актуалните новини директно в браузъра.

на

Страхотен гол във вечерния петъчен мач от efbet лига (ВИДЕО)

Публикувано

на

Страхотен гол беляза мача от efbet Лига в петък вечер. Радослав Кирилов от Славия вкара на Локомотив (Пд) минути преди края на редовното време. Атакуващият футболист на „белите“ простреля с красив фалц вратата на „смърфовете“, за да оформия крайния резултат – 3:2 за домакините.

Това бе първи гол за Ради Кирилов през сезона.

Бившият футболист на Киево със сигурност попада в плановете на Красимир Балъков в оставащите квалификационни мачове за Евро 2020.

Прочети повече

Без майтап

Куриозен гол на Локомотив (Пд) – Славия (ВИДЕО)

Публикувано

на

Локомотив (Пд) обърна от 0:1 до 3:2 Славия във втория кръг на Първа лига. Домакините допуснаха ранен гол на Цветелин Чунчуков (4), но с две попадения на капитана Димитър Илиев „смърфовете“ набързо обърнаха. Локомотив сетне стигна и до трети гол.

Анте Аралица се оказа на точното място и в точния миг, за да се възползва от изключително слабата изява на Милен Гамаков. Бившият играч на Ботев (Пловдив) опита да изчисти едно подаване на Момчил Цветанов и изрита топката право в тялото на Аралица. Той успя да овладее и да прокара топката покрай Стериакис.
В 27-ата минута Локомотив Пловдив отбеляза и трети гол в мрежата на Славия в мача помежду им от 2-ия кръг на efbet Лига. Анте Аралица се оказа на точното място и в точния миг, за да се възползва от изключително слабата изява на Милен Гамаков. Бившият играч на Ботев Пловдив опита да изчисти едно подаване на Момчил Цветанов и изрита топката право в тялото на Аралица. Той успя да овладее и да прокара топката покрай Стериакис.