Опитайте приставката на Ludsport.net за Google Chrome. С нея получавате в реално време най-актуалните новини директно в браузъра.

Луди клипове

ЦСКА постави ударно начало в Лига Европа, защитник обясни какви са целите (ВИДЕО)

Публикувано

на

ЦСКА на практика се класира за втория предварителен кръг на Лига Европа, след като разби с 4:0 черногорския Титоград и ще гостува в Подгорица по-скоро за протокола. Четирите гола за „червените“ бяха дело на Евандро (40), Тиаго Родригеш (53), Джеферсон (55) и Кристиян Малинов (72).

„Червените“ започнаха със следния стартов състав: 30. Черниаускас, 2.

Атанасов, 24. Томаш, 28. Гълъбов, 3. Жеферсон (80-Занев), 6. Пинто, 20. Тиаго, 8. Кери (60- Малинов), 21. Фабрини, 10. Евандро (73-Бикел), 22. Соу.

След най-любопитните имена бе Пламен Гълъбов, който игра през миналия сезон като преотстъпен в Етър, но се завърна на „Армията“ със силна игра и след мача обясни какви са целите пред тима.

„Мечтаем за групите на Лига Европа, това ни е в главата”.

“Бяхме информирани, че Титоград е здрав отбор, стъпват здраво, борят се. Вкарахме един гол през първото полувреме, а през второто затворихме мача. Преди почивката имаше стъписване, защото беше първи мач, но като цяло добър резултат и никой няма да помни какво е било.

Отиваме и на реванша за победа. Няма да се отпускаме. Нормално е да бях изненадан, че започнах титуляр. Миналата година не бях тук. Централните защитници бяха други. Тренирах и се възползвах от шанса. Тренирам и чакам треньорското ръководство да реши. Ако играя добре, ще съм на терена, ако не – сядам и чакам“, каза Гълъбов.