Опитайте приставката на Ludsport.net за Google Chrome. С нея получавате в реално време най-актуалните новини директно в браузъра.
Последвайте ни във

Луди клипове

Публикувано

на

Чехия победи Англия с 2:1 в Прага в среща от група А на евроквалификациите и двата отбора са с равни точки на върха. За британците това е първа загуба в квалификации от десетилетие. Отборът на Гарет Саутгейт поведе рано след гол на Хари Кейн от дузпи, Брабец изравни в деветата минута. Влезлият като резерва Ондрашек донесе победата на домакините пет минути преди края.

Англичаните можеха да се класират за европейското първенство при успех, но сега ще трябва да почакат, а следващият им двубой е в понеделник в София, където ще се изправят срещу българския национален отбор.

ЧЕХИЯ – АНГЛИЯ 2:1

0:1 – Кейн (5-д)

1:1 – Брабец (9)

2:1 – Ондрашек (85)